FIPROS A/S   |   Rybergsvej 1, 5631 Ebberup   |   Find ​os på kort​

denmark​   united-kingdom

har du spørgsmål?
kontakt fipros A/S

​Vi glæder os til at høre fra dig! Vi kan træffes alle ugens hverdage, enten på telefon eller e-mail. Du er mere end velkommen til at tage kontakt og få en helt uforpligtende snak omkring, hvad vi kan hjælpe dig med. Skulle du have akutte spørgsmål eller problemer, så henvend dig på telefonen, så vender vi tilbage til dig, så hurtigt som muligt.​

Find vores afdelinger nederst.

ledelse

​Conny Twisttmann

image003conny@fipros.dk

image001+45 29 48 44 37

Kundeservice og ordrebehandling​

​Britta Weifenbach

image003britta@fipros.dk

image001+45 88 43 40 61

Susanne Schmidt

image003susanne@fipros.dk

image001+45 88 43 40 62

​JENNY NYMAND PEDERSEN

image003jenny@fipros.dk

image001+45 88 43 40 65

kvalitetsafdeling

​Christian M Sørensen

image003christian@fipros.dk

image001+45 23 33 33 07

produktion og planlægning

Benny Lauritsen

image003benny@fipros.dk

image001+45 41 29 21 85

​Poul Pedersen

image003pp@fipros.dk

image001+45 23 33 33 06

teknisk afdeling og værksted

Henning Madsen

SALG OG MARKETING

REGNSKABSAFDELING

​Eva Gerstrøm

image003eva@fipros.dk

image001+45 88 43 40 66

Lotte Busk Simonsen

image003lotte@fipros.dk

image001+45 88 43 40 63

indkøbsAFDELING

​Kristian stærke

image003kristian@fipros.dk

image001+45 88 43 40 64

SITE MANAGER, SVERIGE

Fipros​ A/S, danmark

Fipros​ Ab, sverige

spørgsmål til
vores ydelser?

Udfyld nedenstående​ formular og vi vender tilbage hurtigst muligt.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Vi lever og ånder for
vores arbejdsområder 

FIPROS A/S

Rybergsvej 1, 5631 Ebberup

Tlf.: +45 64 74 22 88

E-mail: fipros@fipros.dk

CVR: 14252398

FIPROS Nutrition ApS

Rybergsvej 1, 5631 Ebberup

Tlf.: +45 64 74 22 88

E-mail: fipros@fipros.dk

CVR: 19568784

FIPROS AB

Stenhuggaregatan 32, 268 77 Kågeröd

Tlf.: +45 64 74 22 88

E-mail: fipros@fipros.dk

Reg.No: SE556775-8353

Kontakt

FIPROS - ingredienser og færdigpakkede fødevarer