FIPROS A/S   |   Rybjergsvej 1, 5631 Ebberup   |   Find ​os på kort​

denmark​   united-kingdom

har du spørgsmål?
kontakt fipros

​Vi glæder os til at høre fra dig! 

Vi kan træffes på telefon eller e-mail alle ugens hverdage

​Hovednummer +45 64 74 22 88

Find vores afdelinger herunder med direkte nummer og e-mail

Ledelse​

CONNY TWISTTMANN

​MORTEN DUCH

​Innovation & Sales Director

image003morten@fipros.dk

image001+45 23 33 33 10

SALG OG MARKETING

​MORTEN DUCH

​Innovation & Sales Director

image003morten@fipros.dk

image001+45 23 33 33 10

Kundeservice og ordrebehandling​

​Britta Weifenbach

​Administrator Manager

image003britta@fipros.dk

phone+45 88 43 40 61

​Susan Skov

Customer coordinator​

image003susan@fipros.dk

phone+45 88 43 40 60

Susanne Schmidt

Customer coordinator​

image003susanne@fipros.dk

phone+45 88 43 40 62

​Vibeke Laursen

Customer coordinator​

image003vibeke@fipros.dk

phone+45 88 43 40 67

​JENNY NYMAND PEDERSEN

Customer coordinator​​

image003jenny@fipros.dk

phone+45 88 43 40 65

indkøbsAFDELING

​Kristian stærke

Purchaser​

image003kristian@fipros.dk

phone+45 88 43 40 64

kvalitetsafdeling

​Christian M Sørensen

Quality & IT Manager​

image003christian@fipros.dk

image001+45 23 33 33 07

produktion og planlægning

​Benny Lauritsen

Production Manager

image003benny@fipros.dk

image001+45 41 29 21 85

​Poul Pedersen

Production Manager​

image003pp@fipros.dk

image001+45 23 33 33 06

teknisk afdeling og værksted

Henning Madsen

Maintenance Manager​

image003henning@fipros.dk

image001+45 21 73 17 71

​KENNETH JENSEN

Optimizing expert

image003kenneth@fipros.dk

image001+45 23 33 33 04

REGNSKABSAFDELING

​Eva Gerstrøm

Accountant​

image003eva@fipros.dk

phone+45 88 43 40 66

​Lotte Busk SimonsEN

Accountant

image003lotte@fipros.dk

phone+45 88 43 40 63

SITE MANAGER, SVERIGE

KIM JENSEN

Site Manager

Fipros​ A/S, danmark

Fipros A/S
Rybergsvej 1
5631 Ebberup

Fipros​ Ab, sverige

Fipros A/S

Stenhuggaregatan 32
268 77 Kågeröd

spørgsmål til
vores ydelser?

Udfyld nedenstående​ formular og vi vender tilbage hurtigst muligt.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Vi lever og ånder for
vores arbejdsområder 

I 1992 startede selskabet under navnet DAN BLENDS som lønarbejdsvirksomhed indenfor fødevarer og farmaceutiske produkter. I foråret 2009 udvides produktionen ved køb af en fabrik i Kågeröd, Sverige.

I dag efter mange år med stadig vækst og fokuseret teknisk udvikling er FIPROS koncentreret om at  processere ingredienser  og færdigpakkede fødevarer.​

Om Fipros

Rybergsvej 1, 5631 Ebberup 

Tlf.: +45 64 74 22 88

E-mail: fipros@fipros.dk

CVR: 14252398

Stenhuggaregatan 32, 268 77 Kågeröd

Tlf.: +45 64 74 22 88

E-mail: fipros@fipros.dk

CVR: SE556775835301

Kontakt

FIPROS - ingredienser og færdigpakkede fødevarer